• Новак
Toyvian 2 парчиња Водоотпорна Ѕид поштенско Сандаче Дома Декоративни Office Бизнис Парцела Кутија Пакет Капка Слот Безбедна Кодот

Toyvian 2 парчиња Водоотпорна Ѕид поштенско Сандаче Дома Декоративни Office Бизнис Парцела Кутија Пакет Капка

DEN 2133.60

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа исто така може да се користи како фото проп.Со пост кутија дизајн, тоа може да биде украс за вашиот дом.Едноставен стил на дизајн го прави тоа повеќе уникатен и стилски.Корисни, може да се користи како mailbox, поштенско сандаче, предлог кутија.Направени од премиум материјалот, пост кутија е издржлив со исклучителна гледа.Опис Направени од премиум материјалот, кутија е издржлив употреба.Тоа може да се заштити писмо совршено.Многу лесен и водоотпорен.Ретро дизајн.Доволно широка за да се приспособат на гласачки ливчиња, пошта, итн.со леснотија.Безбеден и сигурен.Карактеристики - Боја : Црвена.- Материјал : Медиум Влакна - боја Одбор и Алуминиумски Легури Околните - Size : 27. 00 X20. 00 X9. 50cm/ 10. 61 X7. 86 X3. 73in - Направени од премиум материјалот, пост кутија е издржлив со исклучителна гледа.- Едноставен стил на дизајн го прави тоа повеќе уникатен и стилски.- Корисни, може да се користи како mailbox, поштенско сандаче, предлог кутија.- Со пост кутија дизајн, тоа може да биде украс за вашиот дом.- Тоа исто така може да се користи како фото проп.- Боја : Избрани Боја.- Големина : 27x20cm.Пакет Вклучувајќи 2 x поштенско Сандаче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Феникс Прашувам Писмо Пост Кутија Ѕид Монтирани Водоотпорен поштенско Сандаче со Декоративна Кутија, Бела Железо

Материјал : Метал.Големина : прибл.22 x 30 x 6cm / 8.66" x 11.81" x 2.36".Функција : Водоотпорен, сончање, рѓа, безбедност �

DEN 1723.20

ESGT Бања Столче Назад Безбедност Туш Стол, Туш Седиште Висина Прилагодливи за Постарите Оневозможено Туш Потпомогнати

Многу погоден за патување и складирање! ● Удобно седи на телото : Ова туш стол со перница и backrest усвојува

DEN 4831.44

XIAOSAKU Бизнис Картичка Носителот Мултифункционален и Голем Капацитет Бизнис Картичка Носителот Бизнис Картичката

Луѓето ќе забележите кога ќе се повлече од оваа кожа бизнис картичка паричникот за да се извади картичк�

DEN 335.76