• Новак
Биро LED Светло машина 3 бои, Црвено, Сино Жолта со Инфрацрвена Светлина 880nm за нега на кожата третман уред.

Биро LED Светло машина 3 бои, Црвено, Сино Жолта со Инфрацрвена Светлина 880nm за нега на кожата третман уред.

DEN 10440.00

Достапност
Достапно за нарачка

Расклопна биро PDT LED светло уред.Црвено светло 640nm.Сино светло 423nm.Жолта светлина 583nm.Инфрацрвена светлина 880nm Светлина место невидливи.Californiamicroneedle Биро Led Светилка 3colors со 880nm infrared светло терапија LED третман.Расклопна лесно удобно користење табела led светилка за професионална употреба само!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со ав

DEN 758.40