• Новак
Kipp 06460-2A32X20 Цинк Прилагодлива Рачка со 5/16-18 Надворешен Навој, Модерен Дизајн Стил, Челични Компоненти, Инчен, Портокал Прав-Обложени Заврши, Големина 2, 20 mm Завртка До?

Kipp 06460-2A32X20 Цинк Прилагодлива Рачка со 5/16-18 Надворешен Навој, Модерен Дизајн Стил, Челични Компоненти,

DEN 138.48

Достапност
Достапно за нарачка

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743. Челик делови квалитет класа 5.8. Се справи со прав-обложени, освен високо полиран хром позлатен верзии.Челик делови црна оксид заврши.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ESGT Бања Столче Назад Безбедност Туш Стол, Туш Седиште Висина Прилагодливи за Постарите Оневозможено Туш Потпомогнати

Многу погоден за патување и складирање! ● Удобно седи на телото : Ова туш стол со перница и backrest усвојува

DEN 4831.44

Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација Кожа Чистење Инструмент, Лицето Чистење Електрични Миење Лице

Голема четка глава, меки лицето четка за чистење и ексфолиране, погоден за нормална кожа, сува кожа, мазн

DEN 355.20

XIAOSAKU Бизнис Картичка Носителот Мултифункционален и Голем Капацитет Бизнис Картичка Носителот Бизнис Картичката

Луѓето ќе забележите кога ќе се повлече од оваа кожа бизнис картичка паричникот за да се извади картичк�

DEN 335.76

Феникс Прашувам Писмо Пост Кутија Ѕид Монтирани Водоотпорен поштенско Сандаче со Декоративна Кутија, Бела Железо

Материјал : Метал.Големина : прибл.22 x 30 x 6cm / 8.66" x 11.81" x 2.36".Функција : Водоотпорен, сончање, рѓа, безбедност �

DEN 1723.20