• Новак
48 L UPC Билет Канал Етикета Носителот Лента за Гондола Полица со Знак Држи Контрола, Бела, 5 Pack

48 L UPC Билет Канал Етикета Носителот Лента за Гондола Полица со Знак Држи Контрола, Бела, 5 Pack

DEN 958.80

Достапност
Достапно за нарачка

Snap во нашите Податоци UPC Билет Канал Лента во конкавна билет канал на вашиот гондола полица за лесно знак држи решение кое исто така ви овозможува да display labels со важни информации за производот.Оваа UPC Билет канал е направен од ПВЦ пластични.Знакот држи контрола е направена од замрзнувачот отпорна пластика кои withstands ниски температури.Тоа карактеристики картичка заштита покрие / слот дека можете лесно може да се отвори & место 1.25" H етикета внатре.Слот штити етикети од spills, нечистотија & прашина, додека останатите читлив бар-код.Овој знак, носителот на податоци во дресот на мерки 48" L x 1.25" H & може да се намали со режа да се вклопи во вашиот посакуваната полица должина.Знакот носителот има .11 да .14 gsm дебела хартија (90 до 100 lb картичка или од индексот на берзата.).Овој оглас е за 5 бела билет & знак држи ленти.Snap во нашите Податоци UPC Билет Канал Лента во конкавна билет канал на вашиот гондола полица за лесно знак држи решение кое исто така ви овозможува да display labels со важни информации за производот.Оваа UPC Билет канал е направен од ПВЦ пластични.Знакот држи контрола е направена од замрзнувачот отпорна пластика кои withstands ниски температури.Тоа карактеристики картичка заштита покрие / слот дека можете лесно може да се отвори & место 1.25" H етикета внатре.Слот штити етикети од spills, нечистотија & прашина, додека останатите читлив бар-код.Овој знак, носителот на податоци во дресот на мерки 48" L x 1.25" H & може да се намали со режа да се вклопи во вашиот посакуваната полица должина.Знакот носителот има .11 да .14 gsm дебела хартија (90 до 100 lb картичка или од индексот на берзата.) Овој оглас е за 5 бела билет & знак држи ленти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун�

DEN 263.76