• Новак
2018 Topps Голема Лигата Злато #333 Whitey Ford New York Yankees MLB Трговски Картичка

2018 Topps Голема Лигата Злато 333 Whitey Ford New York Yankees MLB Трговски Картичка

DEN 47.76

Достапност
Достапно за нарачка

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Whitey Форд.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози. 2018 Topps Голема Лигата Злато #333 Whitey Ford New York Yankees MLB Трговски Картичка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Феникс Прашувам Писмо Пост Кутија Ѕид Монтирани Водоотпорен поштенско Сандаче со Декоративна Кутија, Бела Железо

Материјал : Метал.Големина : прибл.22 x 30 x 6cm / 8.66" x 11.81" x 2.36".Функција : Водоотпорен, сончање, рѓа, безбедност �

DEN 1723.20

【НАС во Парк】Не-Контакт Термометар за Возрасни и Дете,Без Допир Инфраред Челото Термометар за Треска,Паметни

Брза мерење температура : Само точка и притиснете на копчето in1 втората може да се измери на човечкото те

DEN 2332.80