• Новак
Nokia G10 | Андроид 11 | Smartphone Отклучен | 3-Ден на Батеријата | Dual SIM | НАС Верзија | 3/32GB | 6.52-Инчен Екран | 13MP Тројно Камерата | Мрак

Nokia G10 | Андроид 11 | Smartphone Отклучен | 3-Ден на Батеријата | Dual SIM | НАС Верзија | 3/32GB | 6.52-Инчен

DEN 3552.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направи поголемиот дел од семејството-големина на батеријата со до 3 дена на живот помеѓу обвиненија.Уживајте во 6.5" осветленоста на екранот и да се зголеми за јасно гледање, дури и кога сте излезени.Фати семејниот живот од секој агол на triple камера и да се истражуваат напредно снимање на сцени.Добиете утре телефон денес со 2 години надградби и најновите Андроид 11 карактеристики.Производот е компатибилен со GSM оператори како AT&Т, Т-Мобиле, Нане, и други GSM оператори.Производот не е компатибилен со Verizon.Чувајте го семејството и безбедно со страна сензор за отпечатоци и безбедна лице признавање.Да направат најголем дел од семејниот живот, ви треба многу енергија.За среќа за вас, Nokia G10 има батерија што оди дена помеѓу обвиненија – за повеќе време да очаровам вашите деца на поголем екран.И со тројна задна камера, заврши со зголемена слики, ти секогаш си подготвен да го фати оние посебни моменти.Плус, кога ќе го достигне крајот на денот, има уште многу енергија за да се развивам – зошто не се јавите на пријател, или да се израмни на вашите омилени прикажи?.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ESGT Бања Столче Назад Безбедност Туш Стол, Туш Седиште Висина Прилагодливи за Постарите Оневозможено Туш Потпомогнати

Многу погоден за патување и складирање! ● Удобно седи на телото : Ова туш стол со перница и backrest усвојува

DEN 4831.44

Феникс Прашувам Писмо Пост Кутија Ѕид Монтирани Водоотпорен поштенско Сандаче со Декоративна Кутија, Бела Железо

Материјал : Метал.Големина : прибл.22 x 30 x 6cm / 8.66" x 11.81" x 2.36".Функција : Водоотпорен, сончање, рѓа, безбедност �

DEN 1723.20