• Новак
Термички Печатење на Хартија, Бледнеат Отпор Непречено Еколошки Scratchproof Јасно Печатење Термална Хартија за печатење на Камерата

Термички Печатење на Хартија, Бледнеат Отпор Непречено Еколошки Scratchproof Јасно Печатење Термална Хартија

DEN 256.56

Достапност
Достапно за нарачка

Печати Директно : Светла бела обична хартија без лепак може да биде директно термички печатени, со високи перформанси.Производство на Материјал : Направен од висок квалитет на дрвна целулоза материјал, еколошки, не‑токсични, може да се зачувуваат фотографиите за долго време без исчезнува.Голем Капацитет : Една ролна термичка хартија може да се земе за 80pcs фотографии, погоден за деца печатач камера.Термички Printing Paper Size : 57x30mm/2.2x1.2in термичка хартија, ви помага да го снимите вашиот живот и убава момент во животот.Различните Карактеристики : Водоотпорен, oilproof, scratchproof, парична казна и без проблеми површината, јасно печатење, издржливи.Функција : 1. Направени од високо‑квалитетна дрвна целулоза материјал, еколошки, не‑токсични, може да се зачувуваат фотографиите за долго време без исчезнува.2. Светла бела обична хартија без лепак може да биде директно термички печатени, со високи перформанси.3. Водоотпорен, масло‑доказ, нула‑доказ, парична казна и без проблеми површината, јасно печатење, издржливи.4. Една ролна термичка хартија може да се земе за 80pcs фотографии, погоден за деца печатач камера.5. 57x30mm/2.2x1.2in термичка хартија, ви помага да го снимите вашиот живот и убава момент во животот.Спецификација : Предмет Тип : Термички Paper Material : Paper Color : White Size : Прибл. 57x30mm/2.2x1.2in Weight : Прибл. 92.0 g/3.2 oz About 80pcs слики може да биде донесена во еден roll Applicable за деца печатач камера Пакет Листата : 3 Тркалаат x Термичка Хартија.

Спецификацијата

Item Type:
 Thermal Paper
Material:
 Paper
Color:
White
Size:
Approx. 57x30mm/2.2x1.2in
Weight:
Approx. 92.0g/3.2oz
About 80pcs photos can be taken in one roll :
Applicable for children printer camera :
Package List:
3 Roll x Thermal Paper :

Со стоката дадена додека купуваат

ESGT Бања Столче Назад Безбедност Туш Стол, Туш Седиште Висина Прилагодливи за Постарите Оневозможено Туш Потпомогнати

Многу погоден за патување и складирање! ● Удобно седи на телото : Ова туш стол со перница и backrest усвојува

DEN 4831.44

Феникс Прашувам Писмо Пост Кутија Ѕид Монтирани Водоотпорен поштенско Сандаче со Декоративна Кутија, Бела Железо

Материјал : Метал.Големина : прибл.22 x 30 x 6cm / 8.66" x 11.81" x 2.36".Функција : Водоотпорен, сончање, рѓа, безбедност �

DEN 1723.20