• Новак
X-DREE 2 Парчиња 4.5 V Излез 3 х АА Батерија Носителот Случај Кутија Двојно Жица Доведе Конектор(2 Unidades 4.5 V де Salida 3 x Caja de Caja de Soporte де Batería АА Conector де Кабел Doble Кабел

X-DREE 2 Парчиња 4.5 V Излез 3 х АА Батерија Носителот Случај Кутија Двојно Жица Доведе Конектор(2 Unidades

DEN 904.80

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Метал; Нето Тежина : 17g.Пакет Содржина : 2 Buc x Батеријата Случај Кутија; Модел : 3 х АА Батерија.Главната Боја : Црна; Напојување : 4.5 V. Име на Производ : Батеријата Случај Кутија; Одговара за : 3 x 1.5 V AA Батерија (Батерија не е вклучена овде.)(Nome prodotto : scatola della batteria, adatta по : 3 batterie АА da 1,5 V (la batteria не ц inclusa qui.).Димензија : 57 x 47 x 15mm/2.3" x 1.9" x 0.6" (L*W*T); Жица Должина : 15cm/6"(Dimensione : 57 x 47 x 15 mm / 2,3' 'x 1,9' 'x 0,6' '(L * W * T); Lunghezza filo : 15 cm / 6' '. 2 Парчиња 4.5 V Излез 3 х АА Батерија Носителот Случај Кутија Двојно Жица Доведе Connector Descriptions : случајот може да се одржи 3 х АА батерии, и да се обезбеди 4.5 V моќ за вашиот уред.Изработени од Пластични материјали, лесен, удобен за носење.Вклучува завртки за фиксирање на holes Perfect за Лемење /Поврзување.Се користи како одличен надворешен извор на енергија.Батеријата не е вклучена тука!Завртки кои не се опфатени тука !Напомена : не се одвоени, одржување, или ремонтирам производот.На жици се тенки и структурата на овој производ е само погодна за многу мали моменталното оптоварување, НЕ се поврзете на оптоварување, што ќе предизвика големи струја, престанете да го користите овој производ, ако жици се топли.опис на Spanish2 Pz. 4,5 V Uscita 3 x Custodia порта batterie АА Connettore doppio cavo Paese ди produzione : CINA; Materiale : plastica, metallo; peso netto : 17g Contenuto della confezione : 2 pezzi x scatola della batteria, modello : 3 batterie AAColore principale : ner_o; Alimentazione : 4.5 VNome prodotto : scatola della batteria, adatta по : 3 batterie АА da 1,5 V (la batteria не ц inclusa qui.) Dimensione : 57 x 47 x 15 mm / 2,3' 'x 1,9' 'x 0,6' '(L * W * T); Lunghezza filo : 15 cm / 6' '.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Феникс Прашувам Писмо Пост Кутија Ѕид Монтирани Водоотпорен поштенско Сандаче со Декоративна Кутија, Бела Железо

Материјал : Метал.Големина : прибл.22 x 30 x 6cm / 8.66" x 11.81" x 2.36".Функција : Водоотпорен, сончање, рѓа, безбедност �

DEN 1723.20

Елоксирани Алуминиумски Линеарна Железнички Зрак T Слот Линеарна Железнички Здрав за 3D Печатач и CNC Индустриски

Користете ја оваа дупка со лизгачки лежишта со прирабници на двата краја на go RUN за поддршка на окно, или

DEN 1987.20