• Новак
X-DREE 4 Парчиња 3 x 1.5 V ААА Тркалезна Форма Батеријата Држач за Чување Црна Кутија(4 Pz. 3 x Custodia ААА da 1,5 V batteria tonda един custodia nera

X-DREE 4 Парчиња 3 x 1.5 V ААА Тркалезна Форма Батеријата Држач за Чување Црна Кутија(4 Pz. 3 x Custodia ААА

DEN 2107.20

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Metal.Net Тежина : 24g; Пакет Содржина : 4 Парчиња x Круг Батеријата Случај.Главната Боја : Црна; Напојување : 4.5 V. Име на Производ : Круг Батеријата Случај; Одговара за : 3 x 1.5 V AAA Батерија (Батерија не е вклучена овде.)(Nome prodotto : Batteria rotonda, adatta по : 3 batterie ААА da 1,5 V (la batteria не ц inclusa qui.).Димензија : 52 x 22mm/2.1" x 0.9"(L*D)(Dimensione : 52 x 22 mm / 2,1' 'x 0,9' '(L * D).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Феникс Прашувам Писмо Пост Кутија Ѕид Монтирани Водоотпорен поштенско Сандаче со Декоративна Кутија, Бела Железо

Материјал : Метал.Големина : прибл.22 x 30 x 6cm / 8.66" x 11.81" x 2.36".Функција : Водоотпорен, сончање, рѓа, безбедност �

DEN 1723.20

Елоксирани Алуминиумски Линеарна Железнички Зрак T Слот Линеарна Железнички Здрав за 3D Печатач и CNC Индустриски

Користете ја оваа дупка со лизгачки лежишта со прирабници на двата краја на go RUN за поддршка на окно, или

DEN 1987.20