• Новак
Neleus Жените Јога Работи Capris Стомак Контрола Висока Половината Тренингот Панталони

Neleus Жените Јога Работи Capris Стомак Контрола Висока Половината Тренингот Панталони

DEN 440.64

Достапност
Достапно за нарачка

85% Полиестер, 15% Spandex.Еластична затворање.Проверете ја големината на табелата на третата слика да изберете соодветна големина.Една страна џеб е доволно голема за да се стави телефон X Плус, и да го одржи многу стабилна.Влага Транспортен Систем извишува далеку пот и суши брзо.Висок Половината,Не се Види-преку, Ткаенина е дизајниран за да се обликуваат совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација изглед.Совршен Capris за Јога, Вежби, Фитнес, Фитнес, Трчање, било кој Тип на Тренингот или Секојдневна Употреба.Neleus Активни Носат ги Комбинира Модата, функционирањето и Перформансите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【НАС во Парк】Не-Контакт Термометар за Возрасни и Дете,Без Допир Инфраред Челото Термометар за Треска,Паметни

Брза мерење температура : Само точка и притиснете на копчето in1 втората може да се измери на човечкото те

DEN 2332.80

6 Парчиња Автомобил Мини Куки Bling Автомобил Срце Облик на Куки Мултифункционален Автомобил Складирање Закачалки

Лесен за ракување : солза задниот филм и да ги нанесете на чиста површина, препорачуваме притиснете за 15

DEN 1867.20