• Новак
за Јамаха MT03 МТ-03 2015- Сребро Црна Виткање Продолжи Кочница Спојки Додатоци Врежани Држела

за Јамаха MT03 МТ-03 2015- Сребро Црна Виткање Продолжи Кочница Спојки Додатоци Врежани Држела

DEN 743.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Продолжи должина, Виткање функција.Нема промена е потребно, Совршено се вклопуваат. 6 Позиции Рачката на Вредноста, од не ' рѓосувачки челик сврзувачки елементи.Изработени од CNC Палка 7075 Алуминиум.Одговара За MT-03 2015-2016. Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет *Материјал : CNC алуминиум *Боја : Како на сликата прикажани *Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Fitment : Јамаха МТ-03 2015-2016.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

6 Парчиња Автомобил Мини Куки Bling Автомобил Срце Облик на Куки Мултифункционален Автомобил Складирање Закачалки

Лесен за ракување : солза задниот филм и да ги нанесете на чиста површина, препорачуваме притиснете за 15

DEN 1867.20

Елоксирани Алуминиумски Линеарна Железнички Зрак T Слот Линеарна Железнички Здрав за 3D Печатач и CNC Индустриски

Користете ја оваа дупка со лизгачки лежишта со прирабници на двата краја на go RUN за поддршка на окно, или

DEN 1987.20