• Новак
TOTAMALA Берберот Neckband - 100/500 Смета за Еднократна употреба Вратот Хартиена Лента, Растеглив Хартија Коса за Сечење Берберот Фризерски Салон Материјали, 2.5 x 11 Инчи (100 Бро

TOTAMALA Берберот Neckband - 100/500 Смета за Еднократна употреба Вратот Хартиена Лента, Растеглив Хартија

DEN 247.20

Достапност
Достапно за нарачка

1. Земете дел од шамија хартија, а потоа се протега јака хартија за да се соодветни (само низ целиот вратот) должина. 2. Сината лента усогласување (лента од пред усогласување !!), принудени малку (ова може да биде леплива повеќе солидна, ако лента дизајн е премногу леплива, тоа ќе се држиме до хартија, не е лесно да се откине). 3. Поставете крпа (или шамија) околу јаката на хартија, и да ја поправите тоа. 4. Надолу по крпа надолу поклопецот, со спротивна точка кога нежно притиснете, така што дел од капакот блиску до крпа може да биде!. 5. Ролна хартија има еластичност, едно парче плочка е 28cm(11 Инчен), која може да се прошири за да 55cm(21.65 Инчен).Customer Service : Ако производот е оштетени за време на транспортот или има други проблеми, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви даде наплата или reissue.Ви посакувам среќен живот!Опишете : 100% сосема нов & висок qualty Боја:како на слика покаже Материјал:Paper Size:28cmx6.5cm Количество:1 Ролна, 100 Count/Тркалаат Употреба: 1. Земете дел од шамија хартија, а потоа се протега јака хартија за да се соодветни (само низ целиот вратот) должина. 2. Сината лента усогласување (лента од пред усогласување !!), принудени малку (ова може да биде леплива повеќе солидна, ако лента дизајн е премногу леплива, тоа ќе се држиме до хартија, не е лесно да се откине) 3. Поставете крпа (или шамија) околу јаката на хартија, и да ја поправите тоа. 4. Надолу по крпа надолу поклопецот, со спротивна точка кога нежно притиснете, така што дел од капакот блиску до крпа може да биде! 5. Ролна хартија има еластичност, едно парче плочка е 28cm(11 Инчен), која може да се прошири за да 55cm(21.65 Инчи) Пакет се вклучени: 1 x тркалаат губење на хартија 5 x тркалаат губење на хартија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат