• Новак
Тешко Пластични Компатибилен за HuaweiPlusP40pro Прашина случај се Покријат од Обичните Има Божиќ Пингвин Мечки

Тешко Пластични Компатибилен за HuaweiPlusP40pro Прашина случај се Покријат од Обичните Има Божиќ Пингвин Мечки

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сликата е печатење под висока температура.Случај Само Може да Се Користи На хард пластични компатибилен за Huawei Plus P40pro Прашина случај се покријат од обичните.Со доволно отвори за сите копчиња и леќите на камерата, овој лесен случај е совршен телефон додаток со лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Тешко PC случај.тешко пластични компатибилен за Huawei Plus P40pro Прашина случај се покријат од обичните има Божиќ Пингвин Мечки.тешко пластични компатибилен за Huawei Plus P40pro Прашина случај се покријат од обичните има Божиќ Пингвин Bearsmade со ABS.Ако ви треба custome desgin со твоите цел слика, ве молиме следете чекор како што е подолу : 1. Сликата е поголема од 800*800.2. Дизајн ќе пристигне во рок од 12 часа.3. Заврши вашиот дизајн место по ред.Контактирајте со нас за да добиете помош.Пратката е направено во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

6 Парчиња Автомобил Мини Куки Bling Автомобил Срце Облик на Куки Мултифункционален Автомобил Складирање Закачалки

Лесен за ракување : солза задниот филм и да ги нанесете на чиста површина, препорачуваме притиснете за 15

DEN 1867.20

Елоксирани Алуминиумски Линеарна Железнички Зрак T Слот Линеарна Железнички Здрав за 3D Печатач и CNC Индустриски

Користете ја оваа дупка со лизгачки лежишта со прирабници на двата краја на go RUN за поддршка на окно, или

DEN 1987.20