• Новак
ДНК Motoring ОЕМ-MG-0489 8793135A00 OE Стил Патникот/Десно Огледало Стакло

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0489 8793135A00 OE Стил Патникот/Десно Огледало Стакло

DEN 655.68

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота.Точните Димензии како ОЕМ.Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување.Директна Замена за Фабриката Единица.Инсталација Настава НЕ е Вклучена.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите вклучуваат задната плоча на планината за вашиот оригинален странични ретровизори рамка.Овие се точно замена за стакло.Одговара ТОЈОТА FJ CRUISER 2007-2014.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат