• Новак
Акварел Зебра Со Очила Лаптоп Торба за Жените Гласник Торба 14.5 Во Лаптоп за Носење Деловни Briefcase за Мажи Жени

Акварел Зебра Со Очила Лаптоп Торба за Жените Гласник Торба 14.5 Во Лаптоп за Носење Деловни Briefcase за Мажи

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : Лаптоп bag11x14.Три - слој septa заштитете го вашиот лаптоп,interlayer има силна отпорност на заштитете го вашиот компјутер од влијанието удари и гребнатини.Мулти Цел Џебови : вкупно три прегради, на предниот џеб има две скриени паста кеси за зачувување на објекти.Материјал : Кадифе лагер + мушка плови крпа + супер влакна кожа лента + ткаени појас + најлон лента, висок квалитет на изработка и избраните материјали заштитете го вашиот лаптоп внимателно.Со силен засилен чини да се зголеми сила и издржливост.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.8x3 cm) за компјутери : 13.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Две начин да се носат : Тоа обезбедува отстранлив рамо, рака,може да се користи како торба или чанта за да се задоволат вашата потреба.Преносливост : Двоен рачки и прилагодливи / отстранлив рамо ремени, рака е пренослив и тока е скриен.На рака тока може да бидат скриени,нема срам во бизнис употреба.Печати на враќање превозот етикета.Како што се мобилен телефон, полнач, слушалка, преносни моќ или други мали предмети.Торба за лаптоп : главната преграда е опремен со торба за лаптоп и несреќа подлога, кои можат да се сместат лаптопи до 14.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат