• Новак
FXJ 2/5/10/50/100pcs М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 М12 М16. да M24 304 од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Сплит Заклучување за Миење Еластична Заптивка сврзувачки елементи (Внатрешен Дијаме?

FXJ 2/5/10/50/100pcs М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 М12 М16. да M24 304 од не ' Рѓосувачки Челик Пролет

DEN 605.04

Достапност
Достапно за нарачка

DIY Материјали : Дрво.Дебелина(мм) : 0.5 mm-5мм.Материјал:304(А2-70) не ' рѓосувачки челик.големина:М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8. M10 М12 М14 М16. M18 M20 M22 M24.Нерѓосувачки челик fastener може да бидат привлечени со магнет.Повеќето луѓе мислат на нерѓосувачки челик не може да бидат привлечени со магнет.Но нерѓосувачки челик има многу системи, некои не можат да бидат привлечени од магнет, но некои може да се.И нерѓосувачки челик ќе имаат малку магнетни откако тоа го направија за да завртка или друга работа.Ако треба нерѓосувачки челик не може да бидат привлечени од магнет, Demagnetization е потребно.На правилен начин да се спознае тоа е од не ' рѓосувачки челик или не е useing спектроскопски инструменти или напивки.Ве молиме да ни веруваат, ние само го продаде нерѓосувачки челик fastener.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

6 Парчиња Автомобил Мини Куки Bling Автомобил Срце Облик на Куки Мултифункционален Автомобил Складирање Закачалки

Лесен за ракување : солза задниот филм и да ги нанесете на чиста површина, препорачуваме притиснете за 15

DEN 1867.20