• Новак
Бебе Момче Тимови Долг Ракав Rawr Диносаурус Hoddie и Панталона Облека Сет 2 парчиња

Бебе Момче Тимови Долг Ракав Rawr Диносаурус Hoddie и Панталона Облека Сет 2 парчиња

DEN 1980.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Тоа е направен од високо квалитетни материјали,мек материјал е многу погоден за бебе да се носат.Моделот на врвот е "RAWR ЗНАЧИ дека ТЕ САКАМ НА ДИНОСАУРУС'" , совршен роденденски подарок за бебето момчиња.И долг ракав врвот со супер симпатична диносаурус applique.Погоден за Бебе облека бебе момчиња 0-6 M,6-12М,12-18,18-24 M.Совршен за секојдневно носење,празници,родендени,Секојдневен,партии,Бебе фотографија,Уникатна и Привлечна.Пакет : 1 * Врвот + 1 * Панталони.Ако детето е потежок или посилна, ве молиме да се разгледа за да изберете поголема големина наместо да предложи.Ве молиме прочитајте ја Големината на Табелата внимателно пред да нарачате!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат