• Новак
Adj. Клуч, Nonspark, 6, 15/16, Природни

Adj. Клуч, Nonspark, 6, 15/16, Природни

DEN 465.84

Достапност
Достапно за нарачка

Tether Способни : Tether Подготвени; Прилагодлив Клуч Зафат Стил : Обична; Клуч Се Справи Со Крајот Стил : Висат Дупка.Прилагодлив Клуч, Uninsulated, Nonsparking Да, Клуч Номинална Должина 6 In., Вкупна Должина 6 In., Вилицата Капацитет 15/16 Во., Никел Алуминиум Бронза, Природни, Прилагодлив Клуч Зафат Стил Рамнина, Клуч се Справи со Крајот Стил Висат Дупка, Tether Подготвени, Карактеристики Nonmagnetic, Отпорен на Корозија, Стандарди FM Одобрени, GSA, Воена, ANSI И Din, OSHA, СРНА, NFPA И MSHA.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат