• Новак
TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини Бања 72 x 72 инчи Поставите Куките

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

DEN 477.60

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, вода доказ.Да не се види преку, да ја заштитите вашата приватност и секогаш.Содржи 12 пластични завеса куки.ФУНКЦИЈА : Еколошки материјал, без мирис, трајни, здрави за вашето семејство.Одличен подарок идеја!.Уникатен дизајн, добар избор за давање на вашата бања свеж изглед.Моделот е жив и издржливи, тоа нема да избледи дури и по години користење.ЛЕСНО НЕГА : Суво чистење и перење со ладна вода, Собори сува ниска, не кајгана или собори сува.Туш завеси се многу важни во сите семејства.Нашата цел е да се направи сите наши клиенти sastisfied со нашите производи.Па туш завесата на нашата компанија е употребата на Полиестер материјал.Обезбеди приватност во бањата.Овој дизајн, исто така, додава многу од убавината на вашата бања, ви донесе добри вибрации за да уживаат во дневни туш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат