• Новак
SANDVIK C8-A390.45-50 100 CAT50 да C8 CAPTO Адаптер Алатка Носителот МАЧКА 50 - MS3561BU

SANDVIK C8-A390.45-50 100 CAT50 да C8 CAPTO Адаптер Алатка Носителот МАЧКА 50 - MS3561BU

DEN 2006.40

Достапност
Достапно за нарачка

ВИЕ сте КУПУВАЊЕ НА PICTUREDCAT50 C8 CAPTO АДАПТЕР АЛАТКА ДРЖАЧОТ.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE&ЕТИКЕТИРАЊЕ : C8-A390.45-50 100 MANUFACTURER / БРЕНД : SANDVIKTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB7-1-4-1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60