• Новак
ASUS Vivobook Флип 14 FHD 2-во-1 Лаптоп со екран осетлив на допир | Intel Core i3-8145U до 3.9 GHz | 8GB DDR4 | SSD 256GB | Камера | Bluetooth | HDMI | Windows 10 Дома S | TWE Пакет

ASUS Vivobook Флип 14 FHD 2-во-1 Лаптоп со екран осетлив на допир | Intel Core i3-8145U до 3.9 GHz | 8GB DDR4

DEN 12719.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Надгради】 Печат е отворена за надградба САМО, 1 години гаранција на Надогради до 8 GB DDR4, SSD 256 GB од TWE, и оригиналниот 1-Година на Производство гаранција на останатите компоненти. 【i3-8145 U】Intel Core i3-8145 U 2.10 GHz до 3.90 GHz, Intel UHD Графика. 【14" FHD екран осетлив на допир на Екранот】14 во Full HD Nano Edge Широк Агол на Гледање сјајот екран осетлив на допир (1920 x 1080). 【Голема Поврзаност】USB 3.1 Генерација 1, 2 x USB 2.0, USB-C 3.1 Генерација 1, приклучок за Слушалки/микрофон комбо џек, HDMI. 【Windows 10 Дом во С режим Изберете "Settings" иконата горе "моќ" икона;Одберете ја Ажурирање Изберете "Добиете" опција под "Switch надвор од S режим"; Хит Инсталирате. (Ако видите "Надградите вашата верзија на Windows" дел, да се биде внимателен да не кликнете на "Оди до Продавница" линкот кој се појавува таму.TWE Безжичен Глушец Вклучени.Клучни Спецификации Процесор : Intel Core i3-8145 U 2.10 GHz до 3.90 GHz, Intel UHD Графика.Дисплеј : 14 во Full HD Nano Edge Широк Агол на Гледање сјајот екран осетлив на допир (1920 x 1080)Меморија & Хард Диск : 8 GB на DDR4 Меморија & 256 GB SSDPorts : USB 3.1 Генерација 1, 2 x USB 2.0, USB-C 3.1 Генерација 1, приклучок за Слушалки/микрофон комбо џек, HDMI.Веб камера : 1 MP Webcam Operating Систем : Windows 10 SGraphics : Intel UHD Графика.Bluetooth : Yes WLAN Конективност : 802.11 ac Color : Gray Dimensions : 12.9 x 8.85 x 0.70 in Weight : 3.31 lbs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60