• Новак
Tilta Tiltaing Прилагодливи Ладно Чевли Додаток Монтажа Заграда, Црна

Tilta Tiltaing Прилагодливи Ладно Чевли Додаток Монтажа Заграда, Црна

DEN 1896.00

Достапност
Достапно за нарачка

Tilta Tiltaing Прилагодливи Ладно Чевли Додаток Монтажа Стапка (Црна) - Tilta 2 Година Ограничена Гаранција.Оваа заградата придава на вашата камера прилагодување преку ладно чевли планината.Оваа заградата придава на вашата камера прилагодување преку ладно чевли планината и дава прилагодливи 1/4"-20 монтажа точка за да ви овозможи да се закачите на различни додатоци како што се монитор или безжична видео предавател.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат