• Новак
Dell Inspiron 15 FHD екран осетлив на допир Лаптоп, AMD Ryzen 5 5500U (Победи i7-11370H), 16GB RAM меморија, 512GB PCIe SSD, AMD Radeon Графика, позадинско осветлување Тастатура, Отпечатоци Читателот, Win1

Dell Inspiron 15 FHD екран осетлив на допир Лаптоп, AMD Ryzen 5 5500U (Победи i7-11370H), 16GB RAM меморија,

DEN 21576.00

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【Чување & RAM меморија】Уживате до 15x побрзо перформанси од традиционалните хард диск со 512 GB PCIe NVMe М. 2 SSD меморија и искуство за подобрување на задачите со повисок пропусен опсег благодарност до 16 GB RAM меморија. 【Процесор】AMD Ryzen 5 5500 U 2.10 GHz 6-Core Процесор (11 MB Кеш, до 4.00 GHz). 【Екранот】15.6-инчен FHD (1920 x 1080) Анти-Отсјај LED Светлото на Допир Тесна Граница WVA Екранот. 【Оперативен Систем】Windows 10 Дома, 64-битна, на англиски јазик.Процесор : AMD Ryzen 5 5500 U 2.10 GHz 6-Core Процесор (11 MB Кеш, до 4.00 GHz)Графика : AMD Radeon Graphics Operating систем : Windows 10 Дома 64-bit Memory : 16 GB DDR4 SDRAM Хард Диск : 512 GB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Drive Optical Диск : No Display : 15.6-инчен FHD (1920 x 1080) Анти-Отсјај LED Светлото на Допир Тесна Граница WVA Display Touchscreen : YESConnectivity : Intel Wi-Fi 6 AX200 2x2 (Свирка+) + Bluetooth 5 Audio : Стерео звучници, 2 W x 2 W = 4 W total Keyboard : Јаглерод позадинско осветлување Тастатура со Нумеричка Тастатура, англиски USBuilt-во HD Камера : 720 P Камера со Двојна Низа Microphones Media Диск : Мулти-формат SD медиуми картичка reader Ports : 2 x USB 3.2 Генералот 1 Тип-А ports1 x USB 3.2 Генералот 1 Тип-C порта со Display Port и Моќ Delivery1 x AC smart pin1 x HDMI 1.4b1 x приклучок за Слушалки / Микрофон Комбо Jack Battery : До 8.5 Hours Color : Platinum Silver Dimensions L x W x H (инчи) : 14.02 x 9.01 x 0.71 Тежина : 3.62 lbs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун

DEN 263.76