• Новак
ZZXXB Електрична Гитара Водоотпорен Мокра Торба за Обновливи Крпа Пелена Влажно и Суво Торба со Патент Џеб за Патување Плажа, Базен, Фитнес, Јога Костим за капење Toiletri

ZZXXB Електрична Гитара Водоотпорен Мокра Торба за Обновливи Крпа Пелена Влажно и Суво Торба со Патент Џеб

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Соба доволно да се организира крпа пелени, бански костуми perfect, фитнес облека и повеќе.Answer : ___________________________ Note : Влажни предмети мора да биде wringed пред сместени во пелена торба, и ве молиме не го чувајте наопаку, вишокот на вода може да течење од шевовите и патентите.Патент затворање содржи чувствувам прилично добро.8(W) inch Small Мокра Торба : 8.Пакет се Вклучени : Една голема големина торба и една мала големина торба.Лесно да се Носат : На здрав справи со ремени со брзо ви овозможи да се закачите на мокра торба за шетач или висат на било каде, како врата копчиња, крпа род.Овие кеси се направи одлични организатори за играчки, прибор, toiletries, електроника, патуваат и повеќе.Лесно да се Носат : дршката донесува snap дизајн и може да се отвори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун

DEN 263.76