• Новак
N/A Атлантик Сити Плажа Брегот Казиното Њу Џерси, САД Америка Божиќ Керамички Украс Божиќ Дрво Оркестарот Сувенири Двојно Двострано Снегулка Порцелански Дома Подар

N/A Атлантик Сити Плажа Брегот Казиното Њу Џерси, САД Америка Божиќ Керамички Украс Божиќ Дрво Оркестарот Сувенири

DEN 304.80

Достапност
Достапно за нарачка

Атлантик Сити Плажа Брегот Казиното Њу Џерси, САД Америка Сувенири, рачно изработени Божиќ украси. 2.55*2.95 инчи, двострано дизајн снегулка во облик на керамички pendant.Високо-квалитетни керамички глазура сјај, боја е светла и не избледуваат.Значајно city travel сувенири, постојан сувенири кои можат да бидат колекција.Додатоци : 1* златен конец, 1* фланелен боксери торба, лесно да се откажам и да ги чува.Совршен избор за Божиќ дрво декорација додатоци.Божиќ керамички украси Високо-квалитетни бели порцелански, дизајниран во снегулка форма, е повеќе уникатен.Тоа само треба да бидат зачувани и да се користат нормално, јасно моделот не ќе падне или згаснат, и се користи.Керамички украси се совршен начин да ги красат елка и го слават Божиќ.Одбележат и споделување на секој град кои биле посетени и копнееше.Најдобар избор за патување љубовници.Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, Годишнина, ова е керамички украс погоден за разни прилики.Златна нишка се овозможува pendant да биде лесно да се обесени на елката, и фланелен боксери торба е лесен за чување.Рачно изработени керамички накит поддржува персоналните прилагодување за да ја одбележат било посебен ден.Нашата услуга одделот ќе одговор или решавање на вашите прашања за вас, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60