• Новак
WIMNISV 22 Пакет Групи на мачка Куки, Затворен и Отворен Домаќинство Божиќ Светлина Ги Куките, што се Користи за Гаража Нова Година Партии, Лесно да се Ослободи Жици и Са?

WIMNISV 22 Пакет Групи на мачка Куки, Затворен и Отворен Домаќинство Божиќ Светлина Ги Куките, што се Користи

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

*ШИРОКО се КОРИСТИ:Овие куки се совршени за безбедно виси мала тежина предмети како отворено Светла, капење линија, растенија, birdhousess, завеси, јажиња, синџири, чаши, задолжени за хранење телиња, planters, ветер chimes, светлина светлосни тела и повеќе. *ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Божиќ светла виси куките се брзо и лесно да се инсталира.Можете да ја допрете директно во дрво со чекан или завртка во дрво со wrenchhanging , исто така, може да се користат Филипс шрафцигер да завртка помине во дрвена греда. *ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ: Божиќ светла виси куките се направени од високо-квалитетни pp материјал, издржлив,силна жилавост rustproof и водоотпорна, мазни површини без burrs, и висат на светлата постојано во било кој временски услови.На кука може да се одржи до 40pounds, погодна за внатрешна и Надворешна употреба. *ПОГОДЕН ГОЛЕМИНА: Групи на мачка Куки должина е 0.83 инчи/25мм кои се погодни за повеќето ставки, шраф должина is0.83inches/25мм, па тоа може да биде цврсто фиксиран во ѕидот или дрво. *ИМАЈТЕ на ум : Завртки се остри предмети, ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца.ШИРОКО се КОРИСТИ : Овие куки се совршени за безбедно виси мала тежина предмети како отворено Светла, капење линија, растенија, birdhousess, завеси, јажиња, синџири, чаши, задолжени за хранење телиња, planters, ветер chimes, светлина светлосни тела и повеќе.ШИРОКО се КОРИСТИ : Овие куки се совршени за безбедно виси мала тежина предмети како отворено Светла, капење линија, растенија, birdhousess, завеси, јажиња, синџири, чаши, задолжени за хранење телиња, planters, ветер chimes, светлина светлосни тела и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60

N/A Атлантик Сити Плажа Брегот Казиното Њу Џерси, САД Америка Божиќ Керамички Украс Божиќ Дрво Оркестарот Сувенири

Атлантик Сити Плажа Брегот Казиното Њу Џерси, САД Америка Сувенири, рачно изработени Божиќ украси 2.552.95 �

DEN 304.80