• Новак
Завесата на Работ Шипки Дополнителните Украси 3Inch Широк 5 Метри Долг,Ткаенина Скратува и Embellishments Завеса Тежини на Работ за Шиење DIY Декорација - Светло Злато

Завесата на Работ Шипки Дополнителните Украси 3Inch Широк 5 Метри Долг,Ткаенина Скратува и Embellishments Завеса

DEN 717.60

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична Дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances,совршена за домашни миленичиња куќа декорација.Може да се користи врз основа на лабава опфаќа, Перници и тапациран мебел како софа ,биро.Полиестер/Памук Трим, Карактеристики : 0.9 LB тежина ,3.2 инчи долго Шипки Дополнителните Трим - 5 метри.Одлична Работ за ивица завеси, перници, фрла и valances, совршена за домашни миленичиња куќа декорација.Може да се користи врз основа на лабава опфаќа, Перници и тапациран мебел како софа , биро.Полиестер/Памук Трим Со Светла Боја Карактеристики : 0.9 LB тежина,3.2 инчен должина Шипки Дополнителните Украси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со ав

DEN 758.40

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76