• Новак
Gaming Mouse Pad, Spsun Биро Мат Тастатура Подлога, Голема Mousepad за Лаптоп со Stitched Рабови Не се Лизга База за вршење на Работа Дома Декор (со една Симпатична Coasters & Налепница) - Man

Gaming Mouse Pad, Spsun Биро Мат Тастатура Подлога, Голема Mousepad за Лаптоп со Stitched Рабови Не се Лизга

DEN 410.64

Достапност
Достапно за нарачка

Largeenough да се приспособат на вашиот лаптоп, глувче, тастатура и други биро предмети.Зошто да Изберат Нас : ☛Трајни Gaming Mouse Pad ✯ Mouse Pad на високо-квалитетни материјали не е лесно да бидат оштетени за да се обезбеди долгорочна употреба и лесно да се носат ☛Лесно Да се Чисти ✯ Течни дамки на површината на глувчето подлога може да се мијат надвор со вода (Модел ќе не избледуваат), Брзо сушење, може да се користи постојано ☛Анти-Лизга Гумени База ✯ Направен од високо-квалитет Гумени материјал, базата може да биде цврсто фиксирани на десктоп и да се спречи mousepad од лизгање ☛Биро Подлога Мазна Површина ✯ Овозможува попрецизно и побрзо движење на глувчето, и дава подобар одговор и контрола ☛Пакување вклучува 31.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/A Атлантик Сити Плажа Брегот Казиното Њу Џерси, САД Америка Божиќ Керамички Украс Божиќ Дрво Оркестарот Сувенири

Атлантик Сити Плажа Брегот Казиното Њу Џерси, САД Америка Сувенири, рачно изработени Божиќ украси 2.552.95 �

DEN 304.80