• Новак
AFPANQZ Жените Јога Leggings Лесна Компресија Панталони за Салата Спортски Scrunch Задник Мека Висока Waisted Legging Работа Надвор

AFPANQZ Жените Јога Leggings Лесна Компресија Панталони за Салата Спортски Scrunch Задник Мека Висока Waisted

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се повлече На затворање. ◆84% Полиестер и 16% Spandex.Не pilling, Не-исчезнува, Еластичен, Клеча доказ, Без ограничување, Брчки Слободни, Голо Чувство.Мазна и Buttery Мека ткаенина кој овозможува екстремни удобност. ◆Приватност обезбедени, совршен за тренингот или секојдневна употреба.Нема повеќе да се грижите за underclothes приватноста кога се прави клеча, виткајте или се водат.Уживаат голема слобода на движење.Совршено се вклопуваат и исклучително додворувања.Брзо сушење, влага wicking, Супер еластичен и многу удобно и мека. ◆Секси задник лифт им помогнам на висока waisted leggings за жените, укинување на јога панталони, anticellulite leggings, текстура activewear, салата shapewear хулахопки, тренингот работи панталони, тесни панталони плен scrunch leggings. ◆Пар овие висок пораст leggings со Спортски Градник, Резервоар Врвот, или Маица за да го завршите вашето athleisure изглед.Совршен за јога, возење велосипед, одбојка, вежба, кондиција, кревање, работи, било кој тип на тренингот, или секојдневниот секојдневен употреба. ◆Големина - 7 големина - XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL.Ве молиме љубезно се однесуваат на големината табела покажа дека во нашата слика.AFPANQZ е бренд кој посветена на прилагодено производи, различни графички дизајни за да ги задоволат вашите визуелно уживање.Нашите производи ги покрие широк спектар на чевли, облека, торби, ранци, авто делови, дома décor производи и така натаму, ние сме постојано развивање на нови производи, и често ќе листа на нови производи од нашата продавница, добредојдени да додадете ни се на вашата листа, ако ви се допаѓа нашите производи или дизајн.Ако има било какви проблеми пред или откако ќе го поставите цел, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го даде најдоброто решение;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат