• Новак
5 Количина. GMA 5A Брзо-Удар Осигурач 5 Amp 250v GMA5A, GMA5

5 Количина. GMA 5A Брзо-Удар Осигурач 5 Amp 250v GMA5A, GMA5

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дијаметар : 5mm (3/16 во).Должина : 20mm (3/4 во).Оценка : 5 A 250 V.Тело Материјал : Стакло.Осигурач Тип : Брз Удар (Брзо Горат). 5 компјутери.GMA 5 A Брзо-Удар Осигурач Стакло 5x20mm се Продаваат во групи на 5. Ако додадете 20 до количка, кои ќе бидат кутија (100 парчиња.) Серија : GMA Номинална Струја (amp) : 5 A Удар Карактеристики : Брз Удар (Брзо Горат) Тело со Дијаметар : 5mm (3/16 во) Тело Должина : 20mm (3/4 во) Дел Тип : Електрични Стакло Осигурач Оценет Напон : 250v, 250 volts (исто така, го заменува 125v) Терминален Облик : Крајот Капа Сертификати : ROHS, CE Крстот Листата : GMA5, GMA5 A, GMA5 F GMA-5 A, Б.К.-GMA 5 Р Дува Време (Брз Удар) : 4 часа Мин @ 110% на оценка 1 час Max @ 135% од оценка 5 дик Max @ 200% на оценка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60