• Новак
Возен Фах Калап за Епоксидна Смола Силикони Maple Leaf Фах Мувла Возен Фах Смола Мувла Здрав Силиконска Лента Калапи за DIY Накит Кастинг Ситните Складирање (1 Pack)

Возен Фах Калап за Епоксидна Смола Силикони Maple Leaf Фах Мувла Возен Фах Смола Мувла Здрав Силиконска Лента

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот содржи само калапи 2.Пакет Се Вклучени? 1/2x Силиконски Калап Совети : 1.Големината е рачно мери, не може да биде грешка од 0 до 2 cm, што е нормално.Тоа е многу погодна за менаџмент на накит и додатоци на маса.Можете да додадете ја вашата омилена боја или украсни предмети кога се прави тоа, и можете да направите свој уникатен послужавник.Помали готови производи, ќе не заземаат премногу простор, но може да биде добар складирање помош.Одличен подарок : Вие не може да се направи лого врз неа и да се дизајнира уникатен подарок за вашите пријатели.Чистење метод : Тоа може да се чисти со топла вода и сапун, а потоа избриша чисти со мека крпа.Таа изгледа одлично на бања, кујна на маса или на маса.Тоа може да се користи во печки, dishwashers, и фрижидери со температура спектар на -40 на 230 целзиусови степени.Тоа може да се усвои во печки, dishwashers, фрижидери на температура спектар на -40 на 230 целзиусови степени.Белешки : 1.Мулти-функционални Силиконски Калап Фах : Тоа е многу погоден за правење занаети, тоа може да се користи како кафе послужавник, шминка послужавник, када послужавник, декоративен послужавник, и сите користи што може да се замисли.Мувла Големина : 8*6 во,Удобен, таписерии и практични.Таа мора да се допаѓа многу.Високо Квалитетен Материјал : Направен од силикон материјал, издржлив и еднократно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Antetek 5根钢板护腰支撑固定带可拆卸透气腰间盘突出绑带自发热腰带5 Челик Појас за Заштита на Поддршка Одредување Ремени Отстранлив Дише

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 695.52