• Новак
Фрактал Дизајн Јазол 202 Црно Мини-ITX Тенок Профил Компактен Мала Форма на Фактор Компјутер Случај со PCIE 3.0 Столб Картичка и Интегра SFX 450w PSU

Фрактал Дизајн Јазол 202 Црно Мини-ITX Тенок Профил Компактен Мала Форма на Фактор Компјутер Случај со PCIE

DEN 4062.24

Достапност
Достапно за нарачка

На елегантен дизајн го прави многу атрактивни во близина на ТВ во дневната соба или на вашето биро во канцеларија.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Повеќенаменска случај : може да се постави и вертикално и хоризонтално.Многу разноврсна случај може да се постави и вертикално и хоризонтално.Јазол 202 е крајната КОМПЈУТЕР случај за оние кои се во потрага по убаво дизајниран, со компактна шасија, која може да куќа способен игри се изгради.Оваа мала меморија е интелигентно изграден единица каде екстремни детал беше ставен во дизајнот фаза за да ја добиете секоја линија и спец во совршена хармонија.Интегра SFX 450 W ПСУ што доаѓа инклузивно со комплет обезбедува стабилна моќ на најсложените системи.Внатрешниот изглед чува топли компоненти посебен и во близина на слободно-проток на Воздух, па случај секогаш ќе се кандидира кул.Smart термички дизајнот на Ентериер : истакнување на посебна матична плоча и графичка картичка Комори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачни Рутер Двојно Раб Прирачник Работ Виткање Машина Дрво Глава И Опашка Средување На Столар Хардвер Машина

Направени со индустриски одделение инженерство дизајн и материјали, овој сет на кроење tools е durably за год�

DEN 1368.72

Antetek 5根钢板护腰支撑固定带可拆卸透气腰间盘突出绑带自发热腰带5 Челик Појас за Заштита на Поддршка Одредување Ремени Отстранлив Дише

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 695.52

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60

gotor Аудио Продолжување Кабелот Аудио Кабел за Слушалки Канапи Џек за Слушалки Кабелот Слушалки Кабел за Зајнхајзер

Вклучете wire кабел Надградба Кабел Кабелот За IE800 ОДНОСНО 800 слушалки.Тип : Аудио кабел.Боја : ист како на с

DEN 1060.80