• Новак
Нога Крим - Пета Поправка на Крим - Коњ Масло Нога Крем Рака И Нога Поправка Крем за Нега на Кожата Производ, Мртвата Кожа Смена, Анти-Сушење Попуштат Крем, Moisturizes & Rehydr

Нога Крим - Пета Поправка на Крим - Коњ Масло Нога Крем Рака И Нога Поправка Крем за Нега на Кожата Производ,

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

мртвите кожата и ја прават кожата мазна и мека.Тоа е добар избор за да се примени овој крем кога вашите нозе кожата се чувствува сува или по користењето нога датотека за отстранување на мртвата кожа. 【Не-мрсна】На крем може да се апсорбира брзо која може да moisten вашата кожа длабоко и ја ревитализира вашата сува кожа клетки.Третман : подсечен рацете и нозете, сувост, пилинг на кожата, крварење, пилинг на рацете и нозете, псоријаза, pain Note : За надворешна употреба само, не се внатрешно, внатрешно, или eye Repair крем формула : им помага да навлезат во груба и груба епидермисот на нозете, ги смирува и smooths суви делови на нозете, moisturizes и омекнува кожата, ја прави кожата мазна и мека, ја смирува сувата и тешко кожата на кожата. 【НОГА ОМЕКНУВАЊЕ BALM】 е направен со признати состојки : органско шеј путер, восок, масло од кокос, екстра девственото маслиново масло, масло од авокадо, витамин e, грејпфрут семе екстракт, пеперминт и чајно дрво етерични масла.Главни состојки : витамин Е, парафински восок, маслиново масло, итн.Само препорачува за возрасни кожата. 【Ефикасно Олеснување на Кожата се Сушат и Пукаат】состојки на крем се кожата како состојки, што го прави лесно да се апсорбира.Ефикасно олеснување на проблеми со кожата : крем може да биде брзо се апсорбира, длабоко придавам влогови на кожата, и го активирате сува клетки на кожата.【НОГА BALM】дека е богат навлажнувачки нога крем што поправки и омекнува многу груб, сува, callused, лошо напишан, испукана потпетици и нозете без да остават мрсна се чувствуваат.Поправки тешки, сува, испукана, и задебелена кожа на стапалата.Како да го користите : Користете го двапати дневно, наутро и навечер.Таму може да биде пецкање сензација во длабока fissure.Нејзините мали димензии дизајн заштедува простор и лесно може да го носи тоа со вас.1x нога нега cream Small големина и лесно да се носат : крем може да се користи во секое време, насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачни Рутер Двојно Раб Прирачник Работ Виткање Машина Дрво Глава И Опашка Средување На Столар Хардвер Машина

Направени со индустриски одделение инженерство дизајн и материјали, овој сет на кроење tools е durably за год�

DEN 1368.72

gotor Аудио Продолжување Кабелот Аудио Кабел за Слушалки Канапи Џек за Слушалки Кабелот Слушалки Кабел за Зајнхајзер

Вклучете wire кабел Надградба Кабел Кабелот За IE800 ОДНОСНО 800 слушалки.Тип : Аудио кабел.Боја : ист како на с

DEN 1060.80

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60