• Новак
CRYSULLY Мажите Памук Joggers Секојдневен Тренинг Шорцеви Работи Шорцеви Џебови со Патент

CRYSULLY Мажите Памук Joggers Секојдневен Тренинг Шорцеви Работи Шорцеви Џебови со Патент

DEN 479.04

Достапност
Достапно за нарачка

70% Памук/25% Полиестер/5%Spandex.Еластична затворање.Машина За Миење.Материјал : 70% Памук + 25% Полиестер + 5% Elastane, удобно лесна памучна ткаенина. 2 пред патент џебови и 1 задниот џеб.Еластична корселе со прилагодливи внатрешни drawstring за обичај се вклопуваат.Suitabale за салата jogger, спортски, тренингот, вежбање и дома носат.Машина Перат (нежно) / Рака мие ладно, Висат сува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60

Antetek 5根钢板护腰支撑固定带可拆卸透气腰间盘突出绑带自发热腰带5 Челик Појас за Заштита на Поддршка Одредување Ремени Отстранлив Дише

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 695.52