• Новак
Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка Четка во Собата,Палета Сенки,Усна Сјај во Собата, Ш?

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шминка торба,веѓа молив,маскара,се соочи со шминка и concealer, итн, кои може да ги исполни сите ваши шминка потреби.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Тоа содржи сите потребни и основните шминка алатки кои секој девојки и жени треба.Нејзиниот хармоничен дизајн и низа на опции на бои го прави идеален подарок за двете шминка професионалци и убавина почетници.Да те лесно да се создаде совршена шминка.5 cm FEATURE : 1.Тоа исто така може да биде вашиот додаток за мода патување.Забава уште функционални, комплет вклучува стилски патуваат шминка торба.ШМИНКА ПОДАРОК СЕТ : Еден сет може да се решава целосно се соочи со шминка.БЕЛЕШКИ : 1.Совршен за партија шминка / неврзан шминка / свадба шминка и сл.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Нашата шминка комплет е лесно да се носат, тоа имаат козметички торба, може да се стави сите колекции внатре и да ги земат заедно, удобен и заврши. Бојата и го постави добро се исти, не постои начин да се промени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Antetek 5根钢板护腰支撑固定带可拆卸透气腰间盘突出绑带自发热腰带5 Челик Појас за Заштита на Поддршка Одредување Ремени Отстранлив Дише

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 695.52

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60