• Новак
Yastouay Farmhouse Декоративни Фрли Перница Опфаќа, Сет од 2 Мрачно Акцент Перница Опфаќа, Faux Кожни навлаки за Каучот Троседот, Boho Модерна Дома Декор Перница Покрива 18 x 18 инч

Yastouay Farmhouse Декоративни Фрли Перница Опфаќа, Сет од 2 Мрачно Акцент Перница Опфаќа, Faux Кожни навлаки

DEN 578.40

Достапност
Достапно за нарачка

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Овие farmhouse фрли перница опфаќа се направени од убаво памук, faux кожа акцент, која е мека на допир, трајни и да привлече НЕМА домашно милениче коса.ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО, БЕЗ ПЕРНИЦА ВЛОШКИ.УМЕТНОСТ ДИЗАЈН : На кожа pillowcase црна со едноставни шари дизајн, двојно страна печатени, ќе донесе текстура, класичен, модата и се вклопуваат во боите на вашата дневна соба.На патентите се добро скриени за добар изглед.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ УПОТРЕБА : Нашата класичен farmhouse перница опфаќа ќе компатибилен со било која тема дома декор, тие се добар избор за да се декоративни вашата дневна соба, спална соба, кафуле, троседот, кауч, кревет, автомобил, а исто така може да биде затоплување подарок за вашите семејства.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : 2 на Овој пакет boho декоративни фрли перница опфаќа БЕЗ ПЕРНИЦА ВНЕСУВА мерка за 18 x 18 инчи/ 45 x 45cm, ве молиме овозможи 1-2cm отстапување.ТОПЛО НАПОМЕНА : може да се мијат нашите faux кожа мрачно перница случаи во ладна вода со рака.Не користите кајгана.Се исуши ќе го прави навлаки изгледа добро, по миење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80