• Новак
HLL Тоалетни Четки,Тоалет Четка Месинг Бања Прибор за Тоалетни Четка Држач, Четка Првенство Комплет Наместен

HLL Тоалетни Четки,Тоалет Четка Месинг Бања Прибор за Тоалетни Четка Држач, Четка Првенство Комплет Наместен

DEN 2212.80

Достапност
Достапно за нарачка

☆Забелешка : Светло Снимки и Различни Монитори Може да Предизвика Бои на Објекти во Слика да се Разликуваат Малку од Вистинска Предмети.Мерење Толеранција е +/- 1-3 Cm. ☆Стилски Четка за Полнење База Останува Силен Секој Пат кога Ќе се Отстрани со Четка за Чистење на Тоалет и Го Стави Назад на своето Место. 360 ° со Висока Густина Четка Глава, Високо-Густината на Влакната, Силна Деконтаминација, Лесен за Чистење на Тоалет. ☆Лесно да се Чисти.Овој Уникатен Тоалет Четка со Сферични Складирање Кофа Може да Се Отстрани за Чистење, и Може да се Задржи на Валканите Работи на Чистење на Тоалет Добро. ☆На Рачка и Капак Скрие Четка Главата, а Тоа Е Модерен и Стилски Дизајн Кој е Совршен за Секоја Бања Декорација.на Влакната на Четката Се Флексибилни и Рачка Има Потребната Должина, Што Лесно Може да Се Избриша Чисти Без Кинење или Кршење. ☆На Лесен и Компактен Облик Фактор е Одличен Додаток за Бања Прибор, Обезбедувајќи Можете Да Го Најдете Кога Ќе Треба.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Hours Type : Тоалет Четка Holder Support завршна Површина : Brass Material на Чаша : Ceramic Brush Тип : Трајни Type Material : Copper Type : Монтира на Ѕид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60

Рачни Рутер Двојно Раб Прирачник Работ Виткање Машина Дрво Глава И Опашка Средување На Столар Хардвер Машина

Направени со индустриски одделение инженерство дизајн и материјали, овој сет на кроење tools е durably за год�

DEN 1368.72

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76

Antetek 5根钢板护腰支撑固定带可拆卸透气腰间盘突出绑带自发热腰带5 Челик Појас за Заштита на Поддршка Одредување Ремени Отстранлив Дише

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 695.52