• Новак
SFWM Детска Бања Крпи, Памук Деца Бебе Poncho Бања/Плажа/Базен Крпа, за 0-6 Години Дете/Детето Девојки на Плажа, Базен Бања Розова-Б

SFWM Детска Бања Крпи, Памук Деца Бебе Poncho Бања/Плажа/Базен Крпа, за 0-6 Години Дете/Детето Девојки

DEN 1790.40

Достапност
Достапно за нарачка

Машината за перење е слабо мијат со вода на температура под 30 degrees4.Спецификација : Производот ткаенини : корални fleece Product големина : 110cm*110cm Condition : 100% сосема new Suitable за сезоната : четири seasons Style : цртан филм style Package вклучува : 1 bathrobe за children Precautions за перење/одржување : 1.Големина : вкупната должина на овој производ е 43.Перформанси : Изработени од полиестер микрофибер, анти-навремено, colorfast, трајни, супер меки, висока апсорпција на вода, брзо сушење, добро се чувствуваат на кожата и пропустливост.3 инчи, што е доволно голем за да ги собере расте години и деца (0-6 годишна возраст).Лесно care This децата крпа е многу издржлив и е направена на детето безбедно, боја-безбедно бои.Децата бања towel Let оние раните години се најдобро време за вашето дете, и да се направи бебе забава капење со мека, абсорбента животинско бебе бањарки!feature Button closure Our симпатична бања крпи се опремени со копчиња да се одржи на бања крпи во место. Не кајгана, не сува чиста.Лесно да се стави на и полетување, не е лесно да се падне, безбедно. Измијте светло и темно бои separately3.Една машина со повеќе функции : не само крпи, но, исто така, poncho бања крпи, бања крпи, бања крпи, итн.користат многу times Not само бања крпи, но, исто така, бањарки, крпи, пешкири спорт, итн.Лесно да се грижи : Тоа може да биде машина за измиени и исушени, и тоа може да се чуваат во добра состојба по секое миење или употреба.На уникатен и симпатична крпа, е совршен роденден за подароци, Божиќ подарок или бебе туш подарок, не само за вашите деца, но исто така и за целото семејство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/A Атлантик Сити Плажа Брегот Казиното Њу Џерси, САД Америка Божиќ Керамички Украс Божиќ Дрво Оркестарот Сувенири

Атлантик Сити Плажа Брегот Казиното Њу Џерси, САД Америка Сувенири, рачно изработени Божиќ украси 2.552.95 �

DEN 304.80

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60