• Новак
Хоризонтална Барови Ѕид Мулти-бар Дома Затворен Еден Паралелно се Повлече-up Уред Ѕид Горниот Ѕид Бар Ѕид Еден Бар Фитнес Опрема Спортски Стока (Боја : Црна, Големина

Хоризонтална Барови Ѕид Мулти-бар Дома Затворен Еден Паралелно се Повлече-up Уред Ѕид Горниот Ѕид Бар Ѕид Еден

DEN 2179.20

Достапност
Достапно за нарачка

6 инчи)★★★ Notes1. 【Квалитетна услуга】-Можете да ги купите нашите хоризонтална барови со доверба, без разлика кои прашања ќе ги имаме за нашите хоризонтална барови, можете да ме контактирате преку е-маил, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа, и обидете се што е во моја моќ да се реши проблемот за вас.Тоа може да се користи за различни спортови, опремени со голем број на обука, опрема, целото тело е направен од челик, безбедно и издржливи!-Не двоумете се, ве молиме да бидат сигурни да се купи!★★★ Спецификација на производот : ^ Име : се Повлече-up уред^ Боја : црна, бела^ Материјали : Челик^ Хоризонтална шипка тип : ѕид паралелно барови^ Толпата : Погоден за сите видови на луѓе^ Применливи сцена : бидете назад, trapezius, рака, стомачните мускули, мускулите на градите^ Големина : 98 * 50 * 22cm (38.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Не се лизга, се справува со обезбеди дополнителна удобност бар да се минимизира рака замор.Не се лизга на зафат е направен од гума за безбедност.^ Различни мерни методи се малку различни во големина.На челична конструкција и не се лизга гумени обезбеди стабилност и безбедност во текот на повлече-up процес. 【Висока безбедност】-хоризонтална лента е направен од челик со мулти-точка поддршка, која може да издржи различни нагорни движења на повлече-up прозорци. Не може да се инсталира шупливи ѕидови и прав ѕидови. 【Удобно се справи со】-На drawbar пена зафат е многу удобно, надворешниот слој апсорбира потта, се повеќе носат-отпорни, и не се лизга, и ја подобрува фитнес безбедност. Овој производ доаѓа заедно со инструкции за инсталација. 【Мулти-функционалност】-Хоризонтална шипка може да се користи во домовите и спортски сали, за назад мускулите обука, истегнување, стомачни мускули обука, и градите на мускулите обука.-Ова е показател дека може да се практикува дома.【Исклучителна појава】-На хоризонтална шипка може да ги заштити рамка на врата од повреда.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TOMPOP Туш Завеса Зелена Цвеќиња Шема Лимон Овошје Цвеќиња, Лисја Домот Егзотични Водоотпорен Полиестер Ткаенини

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно, во

DEN 477.60