• Новак
20x 5pc Maxell 3V Литиум Монета Мобилен CR2450 Заменува DL1632, BR1632, KL1632

20x 5pc Maxell 3V Литиум Монета Мобилен CR2450 Заменува DL1632, BR1632, KL1632

DEN 4536.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова им овозможува стабилна моќ да се добиени, со мала промена во оперативен напон на собна температура, како и високи и ниски температури., Супериорен висока стапка discarge карактеристики, Maxell Монета Мобилен Батеријата CR2450 исто така познат како : 2450, 5029 LC, BR2450., Стабилна празнење карактеристики преку ниска внатрешна корозија и високи оперативен напон, Вработува високо проводници на електролити, намалувањето на внатрешниот отпор и обезбедување стабилен оперативен напон.96 во, Maxell 3 V CR2450 Литиум Монета Мобилен Батеријата Карактеристики : Optimum за Меморија и RTC Резерви, Прикажува долгорочно стабилен оперативен напон на ниско оптоварување празнење.Должина : 0.Maxell 3 V CR2450 Литиум Монета Мобилен Батеријата Спецификации Излезен Напон : 3 V, Amperage : 620m Ah, Хемија : Литиум, Батеријата Големина : CR2450/li> Висина : 0., Висок 3 volt густина на енергија, Висока енергетска густина., Супериорен во однос на истекување на корозија и одлична меморија карактеристики, Вработува течење отпорни на органски електролити, давајќи тоа подобро истекување на корозија од батерија видови користење на алкална електролити.19 во, со Дијаметар : 0.На CR2032 литиум копчето клетки најчесто се користи во автомобил безбедност (автомобил алармот/keyfob батерии), организаторот на (резервна батерија за PDA како што Psion, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76