• Новак
ГМ Вистински Делови 22781371 Мотор Штит

ГМ Вистински Делови 22781371 Мотор Штит

DEN 598.80

Достапност
Достапно за нарачка

Некои генетски модифицираните Вистински Делови може да има претходно се појави како ACDelco ГМ Оригинална Опрема (OE).ГМ Вистински Делови се дизајнирани, конструирани и се тестирани на ригорозни стандарди, а се поддржани од страна на General Motors.ГМ Инженери дизајн и провери OE делови специјално за вашиот Chevrolet, Buick, GMC, или Кадилак возило.ГМ редовно за надградби производство и услуги дел дизајни за да ги интегрираат новите материјали и технологии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76