• Новак
Нокти Комплет за Нокти Clippers Сет од не ' Рѓосувачки Челик Професионални Педикир Црна Чешлање Комплет за Нокти Ножици Машина Уво ги Собереш Пинцети Носот Коса Ножици

Нокти Комплет за Нокти Clippers Сет од не ' Рѓосувачки Челик Професионални Педикир Црна Чешлање Комплет за

DEN 716.64

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за everyone Professional Clipper Поставите има мултифункционален алатки кои имаат различни употреба и функции.Ќе добиете вашите пари е достоен со оваа група и многу повеќе.АЛАТКА INSTRUCTIONNail Clipper : Средување на nails Diagonal Помине Clipper : Средување на nails Eyebrow Ножици : Сеча и изработка со eyebrow Eyebrow Пинцети : Удирање и средување на eyebrow Ear Избор : За уво cleaning Nail Датотека : Облик ноктите заокружува и smoothly Dead Кожата Вилушка : Средување на callus, мртвата кожа, итн.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : нега сет на функции треба да ги исполнуваат она што ви треба,вклучуваат рака заштита,лицето за нега,нога нега.Сите алатки во собата се дизајнирани за удобен и лесен за употреба.На елегантен дизајн и исклучително ергономија направи личен и професионален чешлање задоволство.Алатките се организирани и обезбедени во внатрешноста на случајот.ИЗДРЖЛИВИ : Сите алатки се изработени од квалитетни нерѓосувачки челик,никогаш не rusts,екстремни цврстина,да ги задржи остар 10 години.Никогаш не користете било каков алатка на оштетени областа на skin SAFETY ПРЕДУПРЕДУВАЊА !Disinfect совети на пинцети во алкохол секоја недела.Големината на случај е совршен за лесно складирање или за патување.Оваа помине clipper поставите има елегантни, квалитет на дизајн со извонредна ергономија.Тоа е лесен и пренослив да се оди со вас насекаде.Совршена комбинација на екстериерот и квалитет.Оваа помине clipper собата е совршен подарок за чешлање ентузијасти, професионалци или секој кој има потреба од подобра clipper сет.Се користи со претпазливост за да се избегне повреди.Преносни и Удобен : Сите алатки доаѓаат во носење. 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : Маникир и Педикир алатки се направени од професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.На ножеви се многу остри.Да се чува вон дофат на деца.Предметот е дизајниран да изгледа добро и да трае долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачни Рутер Двојно Раб Прирачник Работ Виткање Машина Дрво Глава И Опашка Средување На Столар Хардвер Машина

Направени со индустриски одделение инженерство дизајн и материјали, овој сет на кроење tools е durably за год�

DEN 1368.72

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76

gotor Аудио Продолжување Кабелот Аудио Кабел за Слушалки Канапи Џек за Слушалки Кабелот Слушалки Кабел за Зајнхајзер

Вклучете wire кабел Надградба Кабел Кабелот За IE800 ОДНОСНО 800 слушалки.Тип : Аудио кабел.Боја : ист како на с

DEN 1060.80