• Новак
Harilla Расклопна Автоматско Ѓубре Може да Dustbin Безконтактни Голем Капацитет за Спалната соба, Кујна Отпадна Хартија Бин - Сребрена Сива

Harilla Расклопна Автоматско Ѓубре Може да Dustbin Безконтактни Голем Капацитет за Спалната соба, Кујна Отпадна

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

Белата dustbin е едноставен и модерен, со што на вашата соба чисти и уредно. - Нема бучава мулти-функција корпата за ѓубре : Кога корпата за ѓубре е отворена или затворена, тоа нема да се произведуваат бучава, и индукција светилка ќе не направи звук.Опис : - Не контакт индукција дизајн : Во случај да не се допира автоматско кујна ѓубре со рацете, ги стави рацете или нозете во предниот дел на индукција светилка , автоматска корпата за ѓубре ќе се отвори автоматски, и тоа ќе се затвори автоматски во кратко време по отворањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Antetek 5根钢板护腰支撑固定带可拆卸透气腰间盘突出绑带自发热腰带5 Челик Појас за Заштита на Поддршка Одредување Ремени Отстранлив Дише

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 695.52