• Новак
8-Рака PEG-САС, MW 10k (10g)

8-Рака PEG-САС, MW 10k (10g)

DEN 1596.00

Достапност
Достапно за нарачка

8-Рака PEG-САС е multiarm КОЛЧЕ изведени со succinimidyl НЗС естер групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexaglycerol јадро.PEG-САС (succinimidyl succinamide естер) е еден вид на PEG-НЗС реагенси.Постои C3 јаглеводород amide поврзаност меѓу КОЛЧЕ и НЗС естер.Повеќе детали може да се најде во најчесто поставувани ПРАШАЊА страница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

gotor Аудио Продолжување Кабелот Аудио Кабел за Слушалки Канапи Џек за Слушалки Кабелот Слушалки Кабел за Зајнхајзер

Вклучете wire кабел Надградба Кабел Кабелот За IE800 ОДНОСНО 800 слушалки.Тип : Аудио кабел.Боја : ист како на с

DEN 1060.80

Рачни Рутер Двојно Раб Прирачник Работ Виткање Машина Дрво Глава И Опашка Средување На Столар Хардвер Машина

Направени со индустриски одделение инженерство дизајн и материјали, овој сет на кроење tools е durably за год�

DEN 1368.72