• Новак
YUANBOO 10 компјутери/Многу Нокти Датотека Бафер Блок Пошумениот Помине Пескарење Датотеки 100/180 Двојно Страна Црвено & amp Црни Нокти Датотека Помине Алатки

YUANBOO 10 компјутери/Многу Нокти Датотека Бафер Блок Пошумениот Помине Пескарење Датотеки 100/180 Двојно Страна

DEN 1807.20

Достапност
Достапно за нарачка

[ПОВЕЌЕ намени]- обликување на Ноктите, ноктите чешлање, ноктите стил и ноктите полирање може да се користи на ноктите од прстите, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни ноктите да се направи вашите нокти повеќе физички и убава.Ние поддршка трговија на големо со нарачување и фабрички цени може да се преговара.Предмет Тип : Ноктите File Material : Plastic Model Број : нокти датотека block Model Тип : Силна Дебели Професионални Дрво Нокти Датотека 100/180 Material : Пластични & Sandpaper & Sponge Color : Сиво Бела Sandpaper Помине File Feature : УВ Гел лак Салонот Помине Tools Occasion : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти procedures2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.Ако има било какви проблеми со нашите производи, контактирајте не и ние ќе бидеме многу среќни да ги реши вашите проблеми. [ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ]- Нокти Датотеки направени од врвен квалитет на селотејп и emery одбор материјал,Вие само треба да се применуваат светлина притисок, но може да се види резултати веднаш, тие нема да се наведнуваат!може да помогне да се намали ноктите за саканиот облик, тоа е еден од оние мора да се haves нокти tools ако ви се прави вашиот ноктите дома и ноктите салон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76

Antetek 5根钢板护腰支撑固定带可拆卸透气腰间盘突出绑带自发热腰带5 Челик Појас за Заштита на Поддршка Одредување Ремени Отстранлив Дише

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 695.52