• Новак
Топла Вода Торба,Гума Топла Вода Торба со Мека Половината Маска, Топла Вода Торба Торбичка за Болка за Вратот, Грбот, Рамото и Нозе, Половината Топло Перниче за Женс?

Топла Вода Торба,Гума Топла Вода Торба со Мека Половината Маска, Топла Вода Торба Торбичка за Болка за Вратот,

DEN 1670.40

Достапност
Достапно за нарачка

❤️ ❤️Упатство за употреба ❤️ ❤️Висок квалитет на кадифен топло и удобно темно зелен појас, 1 L капацитет со широка уста дизајн, погодно за шише за вода и употреба. 【Божиќ подарок】 Ова е совршено топло подарок, соодветен за Божиќ, роденден, денот на мајката, таткото ден, денот на благодарноста, итн. 【Олеснување на болката】дебела и мека вештачка волна и билатерален надворешната површина помогне во одржување на температурата на течноста.45 ВО Појас големина : 115*21cm/45. ❤️ ❤️ ❤️Големина ❤️ ❤️ПВЦ топла вода во шише големина : 16.Користење на нашата топла вода во шише може да се третираат болка во грбот, болка во мускулите, стрес, мигрена, артритис, менструални грчеви.Всушност, на ладна зима, тоа ќе ве направи да се чувствувате топло, што е добар начин да се ослободат овие болка.45 ВО ❤️Појас големина : 115*21cm/45.Можете да го користите дома, дом, патни и други места. ❤️Дебела и мека вештачка волна и билатерален надворешната површина помогне во одржување на температурата на течноста. од вишокот на воздухот во и покривање на орев ❤️3. Стегне орев ❤️4.Ако Имате Било Какви Прашања Или Сакате Да Знаете Повеќе, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа Во Работни Денови.Всушност, на ладна зима, тоа ќе ве направи да се чувствувате топло, што е добар начин да се ослободат овие болка. 【Големина】ПВЦ топла вода во шише големина : 16. ❤️Ова е совршено топло подарок, соодветен за Божиќ, роденден, денот на мајката, таткото ден, денот на благодарноста, итн.Двоен слој за покривање дизајн се штити кожата од изгореници предизвикани од директен контакт со шише и да го чува топли подолго. Внимателно се инјектираат топла вода, се наполни до 2/3 од топла вода во шише ❤️2. ❤️Опише ❤️ ❤️Нашите шише е направен од високо-квалитетни ПВЦ, мека вештачки кадифен, кој без проблеми ќе ги допре вашата кожа.Користење на нашата топла вода во шише може да се третираат болка во грбот, болка во мускулите, стрес, мигрена, артритис, менструални грчеви.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76