• Новак
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Розови Рози и Butterly Тавански Вентилатор и Светлината се Повлече Синџир

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Розови Рози и Butterly Тавански Вентилатор и Светлината се Повлече Синџир

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со овој нов производ од Графика и Повеќе, конечно може да accessorize вашиот тавански вентилатор или светло се повлече!Овој елегантен објектот вклучува топка синџир конектор, па лесно можете да latch ова на вашиот постоечки фан или светло се повлече.Тоа исто така е опремен со смола-на врвот дизајн на вашиот избор, кои можете да изберете од нашиот широк спектар на дизајни.8" (20.3 cm) топката синџир прикажана е вклучена и лесно може да се скрати ако сакате.Дизајнот мерки околу 1.0" (2.5 cm) во дијаметар.Официјално лиценцирани производ на Хауард Робинсон.На Графика и Повеќе информации за производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат