• Новак
celicious Приватност 2-Начин Анти-Шпионски Филтер Екран Заштитник Филм Компатибилен со Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод 7 Генерација (со IR)

celicious Приватност 2-Начин Анти-Шпионски Филтер Екран Заштитник Филм Компатибилен со Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

2-начин за приватност екран заштитник филм специјално дизајниран за Lenovo Think Pad X1 Јаглерод 7 Генерација (Со IR).Помага во заштита на доверливите податоци од страна на стеснување на агол на гледање до 30 степени двете страни на екранот кога лаптопот е во ориентација на пејзаж.Сјајна површина нудат мазна стакло-како текстура заштита против било гребење или scuffs на екранот.Напредни со силиконска основа лепило поддршка обврзници цврсто на површината на екранот, без било воздушни меурчиња.Пакет вклучува : 1 x Lenovo Think Pad X1 Јаглерод 7 Генерација (Со IR) екран заштитник и апликација за полнење.Доверливост е во човековата природа, но сепак нашите лап-топ компјутери се изложуваат на тоа кога во јавноста.Љубопитност од лута очи е несомнено неконтролирано.Луѓето седи покрај вас или на донесувањето од страна имаат тенденција да намерно и ненамерно да брз ѕиркаат во вашиот екран за многу причини.Celicious Приватност за Lenovo Think Pad X1 Јаглерод 7 Генерација (Со IR) е 2-начин privacy protector дека им помага на заштита на чувствителни информации од љубопитните очи со стеснување на агол на гледање, така што екранот е видлива само на поединци директно во предниот дел на екранот.Ова се постигнува преку вградени микро-louver технологија која црнците од екранот во еден агол од 30 степени двете страни на осветлена екранот кога лаптопот е во ориентација на пејзаж без замаглување или сликата нарушување.Celicious Приватност цврсто се придржува до екранот со напредната со силиконска основа лепило поддршка нуди мазна, сјајна површина.Пакет вклучува приватност екран заштитник за Lenovo Think Pad X1 Јаглерод 7 Генерација (Со IR) и апликација за полнење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76

Antetek 5根钢板护腰支撑固定带可拆卸透气腰间盘突出绑带自发热腰带5 Челик Појас за Заштита на Поддршка Одредување Ремени Отстранлив Дише

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 695.52

Рачни Рутер Двојно Раб Прирачник Работ Виткање Машина Дрво Глава И Опашка Средување На Столар Хардвер Машина

Направени со индустриски одделение инженерство дизајн и материјали, овој сет на кроење tools е durably за год�

DEN 1368.72