• Новак
Бела + Платно - Бебе Кратко Sleeve Tee - 3001B

Бела + Платно - Бебе Кратко Sleeve Tee - 3001B

DEN 151.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Машина За Миење. 32 синглови.Страна-seamed.Солза-далеку етикета.Големини : 3 - 18. Синтетички. 4.2 мл./yd2, 100% airlume чешлани и ringspun памук, 32 синглови.Солза далеку етикета.Страна споеви.Пред-shruck.Атлетик Хедер е 90/10 airlume чешлани и ringspun памук/полиестер.Дополнителни Хедер бои се 52/48 airlume чешлани и ringspun памук/полиестер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачни Рутер Двојно Раб Прирачник Работ Виткање Машина Дрво Глава И Опашка Средување На Столар Хардвер Машина

Направени со индустриски одделение инженерство дизајн и материјали, овој сет на кроење tools е durably за год�

DEN 1368.72

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72