• Новак
4 Пакет 5D DIY Дијамант Сликарство Колекции,Дијамант Сликарство Дрво за Возрасни Деца Занаети Вежба Кристал Кристал Извезени Слики Уметност Занает Дома Ѕид Оркестар?

4 Пакет 5D DIY Дијамант Сликарство Колекции,Дијамант Сликарство Дрво за Возрасни Деца Занаети Вежба Кристал

DEN 945.60

Достапност
Достапно за нарачка

ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО СЕЗОНА ДРВОТО - DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување, да научат да се намали стресот, емоционална на вредноста, подобрување на самодовербата и одлучноста негува трпение, стари лица и деца се соодветни.ПАКЕТ ДЕТАЛИ - Производ доаѓа со 4 парчиња Платно, Дијамант, Алатка.Материјал : Направен од лажни сјајна кристал во платно сликарство полу-готови производи.Платно Големина 11.8 x 11,8 инч.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ПЛАТНО - платно е направен од висок квалитет на масло на платно, кој е издржлив, вода-доказ, влага доказ и навремено-слободни.И моделот себе има леплива позадина и заштитна пластична фолија за да се задржи сликата леплива.РЕЛАКСИРАЧКИ И НАГРАДУВА - Примена на дијаманти е едноставна и интересна процес кој обезбедува часови на уживање како ќе се ре-креира дизајн.Тоа е одличен начин да го намалите стресот.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар,сјае во светлина,моментално е најпопуларниот DIY украси.Приказ на дијамант боја, средена, со цел на кодирање.Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пенкало, стап соодветните дијамант.Според соодветните боја код стап дијамант кон соодветните платно.Користете книга или на вашата рака да притиснете на дијаманти за да се осигура нејзината stoutness.Приказ на дијамант боја, средена, со цел на кодирање.Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пенкало, стап соодветните дијамант.Според соодветните боја код стап дијамант кон соодветните платно.Користете книга или на вашата рака да притиснете на дијаманти за да се осигура нејзината stoutness.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76